Czy MS Word może zapisywać dokumenty word w formacie epub?

Czy MS Word może zapisywać dokumenty word w formacie epub?

Darmowa aplikacja  WordToEPUB, do konwersji dokumentów word na format epub.
Używając Microsoft Word i WordToEPUB, możesz konwertować dokumenty do najnowszego formatu EPUB 3. EPUB to wspaniały format do czytania publikacji na laptopach, tabletach i smartfonach oraz zawiera takie funkcje, jak bogata nawigacja i świetna dostępność. Pliki EPUB utworzone za pomocą tego narzędzia mogą być używane w wielu różnych aplikacjach do czytania na dowolnej platformie, z możliwością personalizacji funkcji wizualnych, takich jak kolory, czcionka, rozmiar tekstu i układ. Wiele aplikacji do czytania ma inne przydatne funkcje, takie jak czytanie na głos, możliwość dodawania komentarzy i zakładek oraz obsługa elektronicznego pisma Brajla.
Dla kogo jest to narzędzie?
WordToEPUB jest dla każdego, kto chciałby utworzyć i EPUB plik za pomocą Microsoft Word w systemie Windows.
Jeżeli jesteś:

 1. wykładowcą, nauczycielem  lub profesorem i nauczasz studentów, którzy chcą czytać swoje materiały w formie cyfrowej? Istnieją miliony cyfrowych podręczników i artykułów w czasopismach w formacie EPUB. Teraz możesz dostarczyć swoje dokumenty uczniom w formacie przeznaczonym do czytania na urządzeniach, z których studenci korzystają (na komputerze, tablecie lub smartfonie), z doświadczeniem, które każda osoba może spersonalizować, aby spełnić ich różnorodne potrzeby.
 2. autorem artykułów lub tworzysz własne prace? Teraz możesz używać tego samego formatu publikacji, który został przyjęty przez branżę wydawniczą na całym świecie. Możesz sprawdzić, jak będzie wyglądać Twoja praca, i zrób eBooka do dystrybucji z własnego bloga lub bez obaw przesyłaj go na wiele platform detalicznych.
 3. udostępniasz książki dla osób niepełnosprawnych? Dzięki WordToEPUB wolontariusze i pracownicy mogą wykorzystywać znane umiejętności do edytowania materiałów w programie Word, a następnie przy użyciu zaawansowanych funkcji WordToEPUB generują prawidłowe i dostępne cyfrowe książki, które można czytać za pomocą szerokiej gamy aplikacji i urządzeń, w tym odtwarzaczy audio i monitorów brajlowskich.
  Status
  Status wydania
  Wersja 1.0 WordToEPUB została wydana w marcu 2020 r., A dalszy rozwój jest planowany.
  Z narzędzia z powodzeniem korzysta kilka centrów produkcyjnych i indywidualnych użytkowników od ponad roku, a ich opinie są uwzględniane w narzędziu.
  WordToEPUB można pobrać i używać bezpłatnie. Chociaż nie jest oferowane wsparcie, udostępniamy dokumentację ze wskazówkami online oraz w katalogu instalacyjnym aplikacji.
  cechy
  WordToEPUB może być używany w trybie „Prostym”, aby szybko utworzyć wersję dokumentu Word w formacie EPUB. Z tego narzędzia korzystają również centra zasobów w ich przepływach pracy, a tryb „Zaawansowany” zapewnia dużą kontrolę nad obrazem okładki, językiem, kierunkiem strony / tekstu, metadanymi i innymi.
  za pomocą przycisku na wstążce Word utwórz plik EPUB za pomocą kilku kliknięć
  w Eksploratorze Windows kliknij prawym przyciskiem myszy plik Word, aby przekonwertować go na EPUB
  konwersja wielu dokumentów Word na EPUB
  Możesz pomóc?
  Czekamy na zgłoszenia błędów i sugestie dotyczące funkcji wysyłane pocztą elektroniczną na adres: wordtoepub at daisy dot org
  Obecnie oferujemy WordToEPUB w języku angielskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim. Jeśli chcesz pomóc w tłumaczeniu narzędzia na więcej języków, skontaktuj się z nami .
  Pobierz WordToEPUB od DAISY (35 MB exe)
  https://daisy.org/activities/software/wordtoepub/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *