FSCamDSBridge, darmowe oprogramowanie udostępniające aplikacjom Windows kamery firmy Freedom Scientific.

FSCamDSBridge, darmowe oprogramowanie udostępniające aplikacjom Windows kamery firmy Freedom Scientific.

Freedom Scientific produkuje kilka wysoko cenionych kamer, które bezproblemowo współpracują z naszymi programami.
Na przykład korzystanie z przenośnej kamery PEARL do odczytu jest jednym z najszybszych, najprostszych i najdokładniejszych sposobów robienia zdjęć dowolnego druku i przekształcania go w tekst, dzięki funkcjom OpenBook i podręcznemu OCR w JAWS® i Fusion™.
Kiedy w zestawie używasz sprzętu i oprogramowania firmy FS,  nie musisz instalować lub uaktywniać żadnych dodatkowych aplikacji, po prostu wszystko działa, i właśnie taka powinna być technologia asystująca.
Doceniamy Twoją inwestycję w sprzęt wysokiej jakości i chcemy, aby nasze produkty były jak najbardziej dostępne.
Właśnie dlatego opublikowaliśmy nowe, darmowe oprogramowanie o nazwie FSCamDSBridge.
Oprogramowanie, dostępne dla 32- i 64-bitowych wersji systemu Windows, sprawia, że ​​kamery Freedom Scientific są widoczne dla każdej aplikacji Windows, która korzysta z kamery.
Oto kilka przykładów ilustrujących, jak aplikacja FSCamDSBridge udostępnia kamery Freedom Scientific.
Po zainstalowaniu FSCamDSBridge kamera PEARL może być widoczna przez aplikację OCR innej firmy, np. KNFB Reader dla Windows lub Kurzweil 1000, do szybkiego i łatwego skanowania dokumentów.
Jeśli posiadasz przenośny powiększalnik ONYX HD lub TOPAZ XL HD, możesz teraz używać go jako kamery internetowej z oprogramowaniem wideo innych firm, takim jak Skype ™ i Google® Hangouts.
Korzystając z przenośnego powiększalnika ONYX HD możesz obrócić obiektyw kamery na siebie, i prowadzić wideoczat z przyjaciółmi lub współpracownikami.
Za pomocą powiększalników ONYX HD lub TOPAZ XL HD można umieszczać obiekty pod kamerą, aby przesyłać i udostępniać ich zdjęcia innym osobom.
Ustawienie tego wszystkiego jest kwestią jednorazowej instalacji oprogramowania. Gdy to zrobisz, twoja kamera Freedom Scientific będzie widoczna przez każdą aplikację Windows korzystającej z kamery.
Aby zainstalować bezpłatny program FSCamDSBridge, odwiedź stronę pobierania.
https://www.freedomscientific.com/Downloads/HardwareDrivers/DirectShowBridge
Jesteśmy pewni, że to nowe oprogramowanie pomoże ci jeszcze bardziej wykorzystać twoje ulubione produkty wyposażone w kamery FS.
**
źródło:
http://blog.freedomscientific.com/introducing-fscamdsbridge-the-software-that-makes-your-freedom-scientific-camera-product-available-to-any-windows-app/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *